Switch to English Page English

Teknolojinin bütün imkânları kullanılarak tasarlanan ve çalışanlarına konforlu bir çalışma ortamı sunan Arıcıoğlu'nun yeni merkez binası, tüketici ihtiyaçlarını tek çatı altında topluyor ve tek merkezden karşılıyor. Otomobil lastiğinde Lassa, Bridgestone; aküde Mutlu Akü; jant markalarında ise Arıcıoğlu'nun yurtdışında kendi ürettirdiği Arceo, Tech-In ve Advanti markalı jantlarının yanı sıra Türkiye genel distiribütörlüğünü yaptığımız dünya devi König ve Advanti markalı ürünleri yeni showroomumuzda tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. Bu hizmetlerimizle birlikte, kapsamlı sigorta hizmetleri sunan Arıcıoğlu Sigorta da yeni merkez binasında sektörle buluşuyor.

Türkiye'de faaliyet gösteren araç filolarının akü ve lastik ihtiyaçlarına da cevap veren Arıcıoğlu; toplam 100 kişilik profesyonel kadrosuyla Ankara, İzmir ve Bursa Bölge Müdürlükleri ile Türkiye'nin farklı bölgelerindeki sektör ihtiyaçları da karşılıyor.

Arıcıoğlu; otomobil jantı, lastik, akü gibi ürünleriyle sigorta, depolama ve oto servis hizmetlerini yeni merkez binasında tek çatı altında topluyor, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek ihtiyaçlara çok daha güçlü ve hızlı bir şekilde cevap veren sağlam bir yapılanmayı hayata geçiriyor.

Arıcıoğlu Otomotiv

1995 yılında kurulan Arıcıoğlu Otomotiv, Esenler merkez ve şubelerinde araç sahiplerinin otomotiv ürünleri ve servis gereksinimlerini tek noktadan karşılamak amacıyla gelişmiş teknolojisiyle tam donanımlı hizmet veriyor.

Arıcıoğlu Sigorta Hizmetleri

2002 yılında beri faaliyet gösteren Arıcıoğlu Sigorta Hizmetleri, sektörde Allianz, Groupama, Ray, Güneş, Sompo Japan, Neova, Mapfre Genel ve Halk acentelikleriyle müşterilerinin trafik, kasko, konut, işyeri, hayat ve sağlık poliçe ihtiyaçlarına cevap veriyor.

ARICIOĞLU SİGORTA

Arıcıoğlu Dış Ticaret

2009 yılında kurulan Arıcıoğlu Dış Ticaret, grubun uluslararası iş akışı, ithalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürüyor.